Neotřelá nabídka k sexu

Neotřelá nabídka k sexu

Při delším sólo cestování na člověka samozřejmě občas padne samota, naštěstí se ale z ničeho nic objeví dobrá duše, která je ochotna nezjištně pomoci.

Nabídka na sex

Taiwan je super, lidi jsou tu strašně milí. Někdy až moc. Dneska jsem si četl v parku a pak přijde neznámý mladík a podá mi papírek, mlčí. „Žebrák, co předstírá, že je němej, na to ti neskočim,“ pomyslím si a kouknu na papírek. „Promiňtě, ale nevadilo by vám, kdybych vám ho vy…. nebo vám to můžu udělat rukou…“ stálo tam v angličtině. Celé jsem to nedočetl, protože jsem vyprsknul a razantně mu gestikuloval, že fakt nemám o takovou nabídku na sex zájem. Vzal si papírek zpátky a chvíli na něj koukal, jakoby se snažil přijít na to, proč jsem reagoval tak odmítavě. Pak odešel, sednul si na nedalekou lavičku a zkoušel to překládat znova. Napadlo mě, že třeba někdo hacknul google translator a on si chtěl pokecat třeba o hraní na flétnu, ale asi ne, bo ten park byl celý pofidérní. Když jsem se totiž o pár minut později v čiré nevědomosti vydal na nejbližší záchodky, ihned se tam seběhli všichni okolní strejdové a očumoval mě každý z jedné strany. Rychle jsem tedy zapnul poklopec a dal se na úprk.

Edit: Jelikož podezřelých chlápků v tom parku bylo celkem dost, chytnul jsem podezření, že je to místo, kde se schází, což mi kámoš potvrdil. Mám já to ale štěstí, před dvěma roky jsem na Okinawě nevědomky vlezl na pláž podobného ražení a málem mě tam sbalil nějaký strejda.

Každopádně ale musím ocenit odvahu dotyčného mladíka. Chápu, že pro něj seznamování není nejsnažší a po počátečním šoku jsem si samozřejmě uvědomil, že o nic nešlo. Zkrátka se zeptal, já odmítl, a bylo po všem. Kdybyste někdo měli o lokaci parku zájem, neváhejte mi nějak anonymně napsat a rád vám poradím.

tady seznam některých dalších parků

English

I really love Taiwan, the weather is good and people are so nice. Well, sometimes maybe way too much. Today I was reading a book in a park (from today it is THE park you should avoid or maybe not, it depends on your preferences). So I was sitting on a bench and then some man came near and gave me small piece of paper without saying any single word. I thought he is another beggar that pretends he is tongueless. What a shock when I looked on a paper. „Excuse me. Would you mind if I suck your cock? Or I can finish you by hand…“ There was more text, but I started to laugh and quickly gesticulate I don´t have any interest to try it. He just took paper back from me and stared at it like a child who did some mistake in English homework and cannot underestand where. Then he sat on a near bench and he he looked like he is trying to correct it and then he will try it again. It was weird park…
Edit: My friend told me that he heard some rumours about that park but he forgot to tell me. I had similar experience in Okinawa 2 years ago, but it wasn´t so „straight“ that time.

日本語

台湾は天気が良いし、人もいつも優しくて町を歩いとると、誰かに簡単な英語で喋りかけられることも多いから、凄く気に入っている場所やなあと思っとる。せやけど,時々優しすぎるかもしれへんで。今日は公園で本を読んどる時にある若い男が来て、小さい紙をもろた。まず嫌だ物乞いやなあと思ったんやけど、 紙に書いてある英語を見たとたん失笑してもうた。何となく可笑しいやろうっていうこと。翻訳すると「すみません.あなたにおフェラチオやってあげて宜しいでしょうか.それとも手でやるのはどうですか」。笑ちゃったのに彼の顔を見たら真剣やったなあ。グーグルトランスレターが今日おかしくなったかもしれへんちゃうか。断ったていうのに、アイツほんまに勇気を出して頑張って来た。今後ろのベンチに座って,新しい翻訳で頑張っとる気がする。
追記:「危ないとこだよ。このような人たちがあそこで集まってるそうだ。」って友達がゆうた。2年前にも沖縄で誤ってこういう風なビーチに行ってもうたんやで。

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: