Videa z mojí cesty

Videa z mojí cesty

Videa z mých cest

Travel video blog z Taiwanu

Netřeba zbytečně dlouhého popisku. Konečně jsem dodělal svůj první video deník. Byť má pořadové číslo šest, předchozí díly dodám později.

Surfování jsem chtěl zkusit už strašně dlouho. Než jsem jel na Taiwan, napsal jsem si ho na „bucket list“, jakože to prostě tady musím zkusit. Povedlo se to a zamiloval jsem se. Měl jsem se asi narodit trochu víc jižně…Taky jsem chtěl napsat něco o tom, jak je to bezpečné oproti třeba snowboardu a pády nebolí, ale později jsem zjistil, že to tak uplně není. Pády na mělčině bolí taky, surf vás může knockoutovat, takže zkušenosti z thaiboxu přišly vhod. A doprý nápad není ani seskakovat přímo na prkno obkročmo s tím, ono se totiž může náhodou přetočit a pokud jste v hloubce alespoň po pas, můžete přijít aj o funkčnost velmi důležitého orgánu.
Každopádně, jestli bude šance, neváhám ani minutu a jdu chytat vlny. Můj život ve vodě dostal nový smysl.

Timelapse

timelapse video z Kentingu, jih Tchaj-wanu, kde právě pobývám. Je to takový trailer na delší video, které bych rád později sestříhal.

Dobrovolničení, to není jen práce. Pokud máte trochu štěstí, potkáte spoustu podobně naladěných lidí, kteří nemají problém s realizováním praštěných nápadů. Tak vzniklo i tohle taneční video plné kouzelných triků. Myslím, že dobrá nálada, která na „farmě“ panovala, z něj přímo čiší

 

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: